O spoločnosti

Spoločnosť Ján Parobek – INŠTAL so stolárskou výrobou vznikla v roku 1995. Počas obdobia pôsobenia na trhu rozširovala druhovosť výroby a s tým nevyhnutné výrobné priestory s nákupom novej technológie. Dnešná výroba prebieha v modernej prevádzke s využitím špičkovej techniky, čím je dosiahnutá vysoká kvalita finálnych produktov, o čom svedčí spokojnosť zákazníkov.

Od roku 1998 zamerala svoj výrobný program spoločnosť na výrobu drevených eurookien, exteriérových dverí. Použitím moderných technológií a strojov sa firme podarilo splniť všetky požiadavky pre vydanie certifikátu preukázania zhody Technickým a skúšobným ústavom.

Zvýšeným dopytom na trhu začala spoločnosť v roku 2008 s výrobou interiérových dyhovaných dverí s použitím vstupného materiálu od renomovanej firmy JAF HOLZ Slovakia. V súčasnosti ponúka firma Ján Parobek – INŠTAL rôznorodosť  v tvarovom prevedení dverí aj vo vzorovom prevedení použitej dyhy.

Rekonštrukcie a obnovy pamiatok Slovenska prispeli k ďalšiemu rozvoju spoločnosti Ján Parobek – INŠTAL a to výrobou dobových replík okien so zameraním sa na detaily rôznych období.

Prvoradým dlhodobým cieľom spoločnosti Ján Parobek – INŠTAL je uspokojovať čo najlepšie všetky potreby a priania zákazníkov a budovať tak dobré meno firmy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA